Movies
Ratings
35
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0