Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0