Titles you rated
The TorturedRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
GretaRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
EliRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 3.0