Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 0.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
AlexanderRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 2.5