Movies
Ratings
43
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0