Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Demon CityRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.5
HostelRated ★ 3.0