Titles you rated
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5