Titles you rated
TwilightRated ★ 3.0
ElfRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
Friday the 13thRated ★ 1.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Two GuysRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0