Titles you rated
CruellaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0