Movies
Ratings
100
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
A Bold FamilyRated ★ 2.5
FriendRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5