Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0