Titles you rated
BeatRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- ChangeRated ★ 4.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 2.0