Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
In SecretRated ★ 1.5
My Father's GloryRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0- Jodhaa AkbarRated ★ 3.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 2.5
King of CaliforniaRated ★ 3.0
Dragon HuntersRated ★ 2.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Sweet NovemberRated ★ 4.0
KopsRated ★ 3.0
Tom at the FarmRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 3.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.5