Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
FerdinandRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0