Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
A Good YearRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5