Movies
Ratings
95
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0