Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 1.0