Movies
Ratings
652
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Seoul VibeRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0