Movies
Ratings
439
BallerinaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5- TrapRated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 2.0
The MermaidRated ★ 3.0
What the HealthRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
ArdorRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 3.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0