Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5