Titles you rated
Quo VadisRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
JawsRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
HeroRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0