Titles you rated
John CarterRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
My WayRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.5