Movies
Ratings
101
Dangerous Drugs of SexRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5