Movies
Ratings
631
SinnersRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5