Titles you rated
A Company ManRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5