Titles you rated
Nanny McPheeRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0