Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0