Series
Ratings
152
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0