Series
Ratings
29
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0- The PeakRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5