Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
I Kill GiantsRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Strange WorldRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5