Movies
Ratings
25
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0