Titles you rated
Jack ReacherRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.0