Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
TronRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0