Movies
Ratings
200
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0