Titles you rated
HorimiyaRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Haunted HotelRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5