Movies
Ratings
638
CloverfieldRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
PolarRated ★ 2.0
American MadeRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
RudderlessRated ★ 4.0
A Special LadyRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0