Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5