Series
Ratings
228
Rain or ShineRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- 2PM Wild Beat in AustraliaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5