Series
Ratings
39
Full HouseRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Typhoon In That SummerRated ★ 2.5
Swallow the SunRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 1.5- The LandRated ★ 2.0
- Hello, God!Rated ★ 2.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 2.0
Ordinary LoveRated ★ 2.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5