Movies
Ratings
235
ParasiteRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5