Titles you rated
Death BellRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5