Series
Ratings
25
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0