Movies
Ratings
716
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Hard HitRated ★ 2.5