Series
Ratings
504- InuYashaRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 3.5
Revolutionary LoveRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Strongest DeliverymanRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
The King in LoveRated ★ 2.5
The Bride of HabaekRated ★ 2.0
Reunited WorldsRated ★ 2.0
School 2017Rated ★ 2.0