Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5