Titles you rated
Ghost RiderRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Death RaceRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 1.5
Saw IVRated ★ 1.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.0