Titles you rated
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.5
The GhostRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0