Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
RestorationRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 2.5- DoctorRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.5
The PuppetRated ★ 2.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
DevilRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.5
SnitchRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5