Titles you rated
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0