Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Eye in the SkyRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Run All NightRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The 5th WaveRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 2.0
UnbrokenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.5
BurntRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0